Fotbal

Semináře

vytrvalostní výkon
Vytrvalost je základním stavebním kamenem pro výkon fotbalisty. Jaké jsou druhy vytrvalosti, čím se od sebe liší a hlavně, jak ji trénovat? Tyto otázky Vám zodpovíme právě v tomto semináři. Kromě teorie se podíváme na praktické ukázky tréninku ve vztahu k samotnému fotbalu a jeho specifikům.

rychlostní výkon
Jaké existují druhy rychlosti a také proč a jakým způsobem je můžeme v tréninkové přípravě fotbalistů rozvíjet se dozvíte v tomto semináři. Kromě praktických ukázek přímo z fotbalového prostředí nastíníme teoretické základy, které Vám lépe pomohou uchopit problematiku rozvoje rychlostních schopností.

silové schopnosti
Potřebuje fotbalista ke svému výkonu silové schopnosti? Ukážeme si, kde všude má ve fotbale síla uplatnění. Stejně tak si ukážeme, jak tyto schopnosti specificky rozvíjet s ohledem na potřeby fotbalisty.

 

Individuální spolupráce

Nabízíme spolupráci připravenou na míru podle potřeby sportovce. Dokážeme pomoct a poradit v oblasti kondičního tréninku, správné výživy a fyzioterapie, přičemž respektujeme specifika jedince a daného sportu.

 

Dlouhodobá spolupráce

Nabízíme pravidelné návštěvy našeho fyzioterapeuta/trenéra ve vašem týmu. Máte tak možnost kontroly tréninkové přípravy ve vámi zvolených časových intervalech a možnost konzultovat aktuální dění ve vašem týmu, u vašich sportovců

 

Příprava soustředění

V rámci této služby nabízíme pomoc s přípravou soustředění konaných na začátku i v průběhu sezóny. Zaměříme se na kondiční trénink, kompenzační cvičení, regeneraci a stravu s ohledem na vaše požadavky a na cíl sportovní přípravy.