Hokej

Semináře

Kondiční příprava hokejisty aneb Trénujte to, co opravdu potřebujete!
V tomto semináři se dozvíte vše, co potřebujete vědět k sestavení tréninkového plánu suché přípravy hokejistů na základě nejmodernějších studií a metod. Probereme základy periodizace a plánování přípravy včetně různých principů silového zatížení za účelem zvýšení celkové trénovanosti sportovce.

Silová příprava od A do Z
Síla je nedílnou součástí přípravy každého hokejisty. Nabízíme vám ucelený přehled důležitých informací z této oblasti v semináři, který vás seznámí s jednotlivými tréninkovými metodami a jejich zařazením do celkového tréninkového cyklu.

 

Individuální spolupráce

Nabízíme spolupráci připravenou na míru podle potřeby sportovce. Dokážeme pomoct a poradit v oblasti kondičního tréninku, správné výživy a fyzioterapie, přičemž respektujeme specifika jedince a daného sportu.

 

Dlouhodobá spolupráce

Nabízíme pravidelné návštěvy našeho fyzioterapeuta/trenéra ve Vašem týmu. Máte tak možnost kontroly tréninkové přípravy ve Vámi zvolených časových intervalech a možnost konzultovat aktuální dění ve Vašem týmu.

 

Příprava soustředění

V rámci této služby nabízíme pomoc s přípravou soustředění konaných na začátku i v průběhu sezóny. Zaměříme se na kondiční trénink, kompenzační cvičení, regeneraci a stravu s ohledem na Vaše požadavky a na cíl sportovní přípravy.